Zeer fraai vakantiehuis te huur voor 3 personen aan de rand van het plaatsje Langlerial in de regio Auvergne-Rhone-Alpen in Frankrijk. Mooi uitzicht op het omliggende landschap en het dal.
Vakantiehuis Langlerial Auvergne-Rhone-Alpen Frankrijk "O'Petit Bonheur" beschikt over 2 slaapkamers, 1 met een 2-pers. bed en 1 met een 1-pers. bed, badkamer met douche, wastafel en toilet, een eenvoudig maar doelmatig ingerichte woon-/eetkamer met Zwedenkachel en Flatscreen TV, en een goed uitgeruste kleine keuken met kookplaat, oven, magnetron, koelkast en koffiezetapparaat.
Voor buiten beschikt dit Vakantiehuis Langlerial Auvergne-Rhone-Alpen Frankrijk over een terras met tuinmeubilair en een leuke tuin met een mooi uitzicht op het dal en het fraaie landschap. Ter beschikking: kinderbedje tot 2 jaar, strijkijzer en haardroger.
Op 3km. afstand (centrum Langlerial) van het Vakantiehuis Langlerial Auvergne-Rhone-Alpen Frankrijk vindt u een supermarkt en restaurant, op 5km. afstand een overdekt zwembad, op 6km. afstand een winkel en op 10km. afstand een manege. Attracties in de omgeving: La Vallee de la Sioule, Volvic en Vulcania.
De regio Auvergne-Rhone-Alpen beschikt over verschillende landschappen waaronder bossen, meren en vulkanen en u vindt er talrijke mooie dorpjes.
Wij nodigen u van harte uit voor een verblijf in dit mooie vakantiehuis in Langlerial, in de regio Auvergne-Rhone-Alpen in Frankrijk.